Fixtures

23 October 2021, Saturday

Round: 4
Live
Anioły Toruń
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 4
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 4
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 4
Live
AZS UMK Toruń
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 4
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 4
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 5
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 5
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 5
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
AZS Częstochowa
Round: 5
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 4
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 4
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 4
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 4
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 4
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 5
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
MKS Andrychów
Round: 5
Live
TKS Tychy
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 4
Live
BAS Białystok
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 5
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 5
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 5
Live
Extrans Sędziszów
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 5
Live
MKS Będzin II
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 5
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 5
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 5
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
WKS Wieluń

30 October 2021, Saturday

Round: 5
Live
Trefl Gdańsk
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 5
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 5
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 5
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 5
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
Anioły Toruń
Round: 5
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 6
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 6
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
Extrans Sędziszów
Round: 6
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 6
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
MKS Będzin II
Round: 6
Live
MKS Andrychów
17:00
TKS Tychy
Round: 6
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 5
Live
KS Camper Wyszków
17:00
BAS Białystok
Round: 5
Live
KS Metro Warszawa
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 5
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 5
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 5
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 5
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 6
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 6
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 6
Live
WKS Wieluń
17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Round: 6
Live
Legion Skalmierzyce
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 6
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków
Round: 6
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
KS Hetman Włoszczowa
Round: 6
Live
AZS Częstochowa
17:00
MKS Ikar Legnica

6 November 2021, Saturday

Round: 6
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 6
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 6
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 6
Live
Anioły Toruń
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 6
Live
AZS UMK Toruń
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 6
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 6
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 7
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
AZS Częstochowa
Round: 7
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 7
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 7
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
WKS Wieluń
Round: 7
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 7
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 7
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 7
Live
TKS Tychy
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 7
Live
MKS Będzin II
17:00
MKS Andrychów
Round: 7
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 7
Live
Extrans Sędziszów
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 7
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 7
Live
TS Volley Rybnik
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 6
Live
BAS Białystok
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 6
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 6
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 6
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 6
Live
KS Camper Wyszków
17:00
KS Metro Warszawa

13 November 2021, Saturday

Round: 7
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 7
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 7
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 7
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 7
Live
Trefl Gdańsk
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 7
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
Anioły Toruń
Round: 7
Live
KS Metro Warszawa
17:00
BAS Białystok
Round: 8
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
TKS Tychy
Round: 7
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 8
Live
Legion Skalmierzyce
17:00
MKS Ikar Legnica
Round: 7
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 7
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 7
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 7
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 8
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 8
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Round: 8
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 8
Live
WKS Wieluń
17:00
KS Hetman Włoszczowa
Round: 8
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 8
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 8
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków
Round: 8
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
Extrans Sędziszów
Round: 8
Live
MKS Andrychów
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 8
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
MKS Będzin II

20 November 2021, Saturday

Round: 8
Live
Anioły Toruń
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 8
Live
AZS UMK Toruń
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 8
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 8
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 8
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 8
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 9
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 8
Live
BAS Białystok
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 8
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 8
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 8
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 8
Live
KS Camper Wyszków
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 9
Live
TKS Tychy
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 9
Live
MKS Będzin II
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 9
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 8
Live
KS Metro Warszawa
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 9
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 9
Live
Extrans Sędziszów
17:00
MKS Andrychów
Round: 9
Live
TS Volley Rybnik
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 9
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 9
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 9
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 9
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
WKS Wieluń
Round: 9
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 9
Live
AZS Częstochowa
17:00
SMS PZPS Spała II

27 November 2021, Saturday

Round: 9
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 9
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 9
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 9
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 9
Live
Trefl Gdańsk
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 9
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
Anioły Toruń
Round: 9
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 11
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 11
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 11
Live
TS Volley Rybnik
17:00
MKS Andrychów
Round: 11
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 11
Live
Extrans Sędziszów
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 11
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
TKS Tychy
Round: 11
Live
MKS Będzin II
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 9
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
BAS Białystok
Round: 9
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 9
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 9
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 9
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 11
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 11
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 11
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 11
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 11
Live
AZS Częstochowa
17:00
WKS Wieluń
Round: 11
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
Legion Skalmierzyce

4 December 2021, Saturday

Round: 10
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 10
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 10
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 10
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 10
Live
AZS UMK Toruń
00:00
Anioły Toruń
Round: 10
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 12
Live
WKS Wieluń
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 10
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 10
Live
KS Metro Warszawa
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 10
Live
KS Camper Wyszków
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 10
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 10
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 10
Live
BAS Białystok
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 12
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 12
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 12
Live
MKS Andrychów
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 12
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 12
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków
Round: 12
Live
MKS Będzin II
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 12
Live
TKS Tychy
17:00
Extrans Sędziszów
Round: 12
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 12
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
KS Hetman Włoszczowa
Round: 12
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
MKS Ikar Legnica
Round: 12
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 12
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
AZS Częstochowa

11 December 2021, Saturday

Round: 11
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 11
Live
Trefl Gdańsk
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 11
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 11
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 11
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 11
Live
Anioły Toruń
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 14
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 11
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 14
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
MKS Ikar Legnica
Round: 14
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 14
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
AZS Częstochowa
Round: 14
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 14
Live
MKS Andrychów
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 11
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 11
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 11
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 11
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 11
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
BAS Białystok
Round: 14
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
KS Hetman Włoszczowa
Round: 14
Live
WKS Wieluń
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 14
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 14
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 14
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 14
Live
TKS Tychy
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków
Round: 14
Live
MKS Będzin II
17:00
Extrans Sędziszów

18 December 2021, Saturday

Round: 12
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 12
Live
Trefl Gdańsk
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 12
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 12
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 12
Live
Anioły Toruń
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 12
Live
AZS UMK Toruń
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 15
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 15
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Round: 12
Live
BAS Białystok
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 15
Live
Extrans Sędziszów
17:00
TKS Tychy
Round: 15
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
MKS Będzin II
Round: 15
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
WKS Wieluń
Round: 12
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 12
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 15
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 12
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 15
Live
TS Volley Rybnik
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 15
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
MKS Andrychów
Round: 15
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 15
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 12
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 12
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 15
Live
AZS Częstochowa
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 15
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 15
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
KS Bielawianka Bester

8 January 2022, Saturday

Round: 13
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 13
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 13
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
Anioły Toruń
Round: 13
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 13
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 13
Live
Trefl Gdańsk
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 13
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
BAS Białystok
Round: 16
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 16
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
Extrans Sędziszów
Round: 16
Live
TKS Tychy
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 16
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
MKS Będzin II
Round: 16
Live
WKS Wieluń
17:00
AZS Częstochowa
Round: 16
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
MKS Ikar Legnica
Round: 16
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
KS Hetman Włoszczowa
Round: 16
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 16
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków
Round: 16
Live
MKS Andrychów
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 16
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 16
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 13
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 13
Live
KS Camper Wyszków
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 16
Live
Legion Skalmierzyce
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 13
Live
KS Metro Warszawa
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 13
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 13
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca

15 January 2022, Saturday

Round: 14
Live
Anioły Toruń
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 14
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 14
Live
AZS UMK Toruń
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 14
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 14
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 14
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 17
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 14
Live
BAS Białystok
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 14
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 14
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 14
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 14
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 14
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 17
Live
AZS Częstochowa
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 17
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
WKS Wieluń
Round: 17
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 17
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 17
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 17
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 17
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 17
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 17
Live
TS Volley Rybnik
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 17
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
MKS Andrychów
Round: 17
Live
Extrans Sędziszów
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 17
Live
MKS Będzin II
17:00
TKS Tychy

22 January 2022, Saturday

Round: 15
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
Anioły Toruń
Round: 15
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 15
Live
Trefl Gdańsk
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 15
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 15
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 15
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 18
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
MKS Będzin II
Round: 18
Live
MKS Andrychów
17:00
Extrans Sędziszów
Round: 18
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Round: 18
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 18
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków
Round: 18
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 18
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
AZS Częstochowa
Round: 18
Live
Legion Skalmierzyce
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 18
Live
WKS Wieluń
17:00
MKS Ikar Legnica
Round: 15
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 15
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 15
Live
KS Metro Warszawa
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 15
Live
KS Camper Wyszków
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 18
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
KS Hetman Włoszczowa
Round: 18
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 15
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 15
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
BAS Białystok
Round: 18
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
TKS Tychy
Round: 18
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
MKS MOSiR Jasło

29 January 2022, Saturday

Round: 16
Live
Anioły Toruń
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 16
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 16
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 16
Live
AZS UMK Toruń
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 16
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 16
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 19
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 19
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 16
Live
BAS Białystok
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 16
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 19
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
WKS Wieluń
Round: 19
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 19
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 19
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 16
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 16
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 16
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 16
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 19
Live
TKS Tychy
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 19
Live
MKS Będzin II
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 19
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
MKS Andrychów
Round: 19
Live
Extrans Sędziszów
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 19
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 19
Live
TS Volley Rybnik
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 19
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica

12 February 2022, Saturday

Round: 17
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 17
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 17
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 17
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 17
Live
Trefl Gdańsk
00:00
Anioły Toruń
Round: 17
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 21
Live
TKS Tychy
17:00
MKS Andrychów
Round: 21
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
AZS Częstochowa
Round: 21
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 21
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 21
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
WKS Wieluń
Round: 21
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 21
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 21
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 21
Live
MKS Będzin II
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 21
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 21
Live
Extrans Sędziszów
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 21
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 21
Live
TS Volley Rybnik
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 17
Live
KS Metro Warszawa
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 17
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 17
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 17
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 17
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 17
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
BAS Białystok

26 February 2022, Saturday

Round: 18
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 18
Live
AZS UMK Toruń
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 18
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 18
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 18
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 18
Live
Anioły Toruń
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 22
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 22
Live
MKS Andrychów
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 22
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
TKS Tychy
Round: 22
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
MKS Będzin II
Round: 22
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 22
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
Extrans Sędziszów
Round: 22
Live
TS Volley Rybnik
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków
Round: 22
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
MKS Ikar Legnica
Round: 22
Live
AZS Częstochowa
17:00
KS Hetman Włoszczowa
Round: 22
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 22
Live
Legion Skalmierzyce
17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Round: 22
Live
WKS Wieluń
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 22
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 18
Live
BAS Białystok
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 18
Live
KS Camper Wyszków
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 18
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 18
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 18
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 18
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
Enea KKS Kozienice

12 March 2022, Saturday

Round: 19
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 19
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 19
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 19
Live
Trefl Gdańsk
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 19
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 19
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
Anioły Toruń
Round: 23
Live
Extrans Sędziszów
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 23
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 23
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
AZS Częstochowa
Round: 23
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 23
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 23
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
WKS Wieluń
Round: 23
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 19
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 19
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 19
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 19
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 19
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 19
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
BAS Białystok
Round: 23
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 23
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 23
Live
MKS Będzin II
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 23
Live
TKS Tychy
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 23
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 23
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
MKS Andrychów

19 March 2022, Saturday

Round: 20
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 20
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 20
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 20
Live
Anioły Toruń
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 20
Live
AZS UMK Toruń
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 20
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 24
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
Extrans Sędziszów
Round: 24
Live
TS Volley Rybnik
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 24
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
MKS Będzin II
Round: 24
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
TKS Tychy
Round: 24
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 24
Live
MCKiS Jaworzno
17:00
UMKS Kęczanin Kęty
Round: 20
Live
BAS Białystok
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 20
Live
KS Metro Warszawa
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 20
Live
KS Camper Wyszków
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 20
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 20
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 20
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 24
Live
WKS Wieluń
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 24
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
MKS Andrychów
Round: 24
Live
Legion Skalmierzyce
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 24
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 24
Live
AZS Częstochowa
17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Round: 24
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 24
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
KS Hetman Włoszczowa

2 April 2022, Saturday

Round: 21
Live
Anioły Toruń
00:00
AZS UMK Toruń
Round: 21
Live
SKS Gorzów Wielkopolski
00:00
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
Round: 21
Live
KPS STALPRO Joker Piła
00:00
LUKS WILKI Wilczyn
Round: 21
Live
Enea Energetyk Poznan
00:00
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
Round: 21
Live
Trefl Gdańsk
00:00
SPS Konspol Słupca
Round: 21
Live
MKST Astra Nowa Sól
00:00
WKS Sobieski ARENA Żagań
Round: 25
Live
LKS Czarni Rząśnia
17:00
WKS Wieluń
Round: 25
Live
MUKS Ziemia Milicka Milicz
17:00
Legion Skalmierzyce
Round: 25
Live
KS Bielawianka Bester
17:00
SMS PZPS Spała II
Round: 25
Live
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
17:00
AZS Częstochowa
Round: 25
Live
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
17:00
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
Round: 25
Live
KS Volley Miasteczko Śląskie
17:00
MKS Ikar Legnica
Round: 25
Live
MKS Andrychów
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 25
Live
UMKS Kęczanin Kęty
17:00
AKS V LO Rzeszów
Round: 25
Live
Karpaty PWSZ Krosno Glass
17:00
KS Błękitni Ropczyce
Round: 21
Live
UKS Centrum Augustów
17:00
UMKS MOS Wola Warszawa
Round: 25
Live
TKS Tychy
17:00
AT Jastrzębski Węgiel
Round: 21
Live
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00
KS Metro Warszawa
Round: 21
Live
MMKS Lotnik Łęczyca
17:00
KS Camper Wyszków
Round: 21
Live
Enea KKS Kozienice
17:00
Arka Tempo Chełm
Round: 21
Live
MKS Bzura Ozorków
17:00
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Round: 25
Live
MKS Będzin II
17:00
TS Volley Rybnik
Round: 21
Live
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
17:00
BAS Białystok
Round: 25
Live
Extrans Sędziszów
17:00
UKS Kępa MOSiR Dębica
Round: 25
Live
MKS MOSiR Jasło
17:00
KS Hutnik Wanda Kraków

9 April 2022, Saturday

Round: 22
Live
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
00:00
KPS STALPRO Joker Piła
Round: 22
Live
SPS Konspol Słupca
00:00
Enea Energetyk Poznan
Round: 22
Live
WKS Sobieski ARENA Żagań
00:00
Trefl Gdańsk
Round: 22
Live
AZS UMK Toruń
00:00
MKST Astra Nowa Sól
Round: 22
Live
GBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
00:00
Anioły Toruń
Round: 22
Live
LUKS WILKI Wilczyn
00:00
SKS Gorzów Wielkopolski
Round: 26
Live
Legion Skalmierzyce
17:00
LKS Czarni Rząśnia
Round: 26
Live
SMS PZPS Spała II
17:00
MUKS Ziemia Milicka Milicz
Round: 26
Live
AZS Częstochowa
17:00
KS Bielawianka Bester
Round: 26
Live
IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
17:00
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
Round: 26
Live
MKS Ikar Legnica
17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Round: 26
Live
KS Hetman Włoszczowa
17:00
KS Volley Miasteczko Śląskie
Round: 26
Live
UKS Kępa MOSiR Dębica
17:00
MCKiS Jaworzno
Round: 26
Live
AKS V LO Rzeszów
17:00
MKS Andrychów
Round: 22
Live
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
17:00
IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin
Round: 22
Live
Arka Tempo Chełm
17:00
MKS Bzura Ozorków
Round: 22
Live
KS Camper Wyszków
17:00
Enea KKS Kozienice
Round: 22
Live
KS Metro Warszawa
17:00
MMKS Lotnik Łęczyca
Round: 22
Live
BAS Białystok
17:00
UKS Centrum Augustów
Round: 22
Live
UMKS MOS Wola Warszawa
17:00
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Round: 26
Live
Extrans Sędziszów
17:00
MKS MOSiR Jasło
Round: 26
Live
KS Hutnik Wanda Kraków
17:00
MKS Będzin II
Round: 26
Live
TS Volley Rybnik
17:00
TKS Tychy
Round: 26
Live
AT Jastrzębski Węgiel
17:00
Karpaty PWSZ Krosno Glass
Round: 26
Live
KS Błękitni Ropczyce
17:00
UMKS Kęczanin Kęty