Start
Teams
Players
Matches
Standings
Results
Schedule
Results
Season
Sezon 2023/2024
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Phase
All
All
2 liga Mężczyzn Grupa 3
2 liga Mężczyzn Grupa 2
2 liga Mężczyzn Grupa 1
2 liga Mężczyzn Grupa 4
2 Liga mężczyzn 2023/2024 - Grupa 3 - Faza Play Off
2 Liga mężczyzn 2023/2024 - Grupa 1 - Faza Play Off
2 Liga mężczyzn 2023/2024 - Grupa 2 - Faza Play Off
2 Liga mężczyzn 2023/2024 - Grupa 4 - Faza Play Off
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 1
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 2
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 3
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 4
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 5
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 6
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 7
Turniej półfinałowy o awans do II ligi - Grupa 8
Turniej finałowy o awans do II ligi - Grupa 10
Turniej półfinałowy o awans do I ligi - gr 1
Turniej półfinałowy o awans do I ligi - gr 2
Turniej finałowy o awans do II ligi - Grupa 9
Turniej finałowy o awans do II ligi - Grupa 11
Turniej finałowy o awans do II ligi - Grupa 12
Turniej finałowy o awans do I ligi - ???
24 March 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 127
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
CUK Anioły Toruń
23 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 131
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:1
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 131
UMKS Kęczanin Kęty
3:2
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 129
SPS Konspol Słupca
1:3
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 128
Enea Energetyk Poznań
3:0
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 127
NECKO Augustów
1:3
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 130
Tyski Klub Siatkarski
2:3
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 129
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
1:3
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 131
DOFU Bielawianka-Bester
3:2
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 132
WKS Wieluń
3:1
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 130
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3:1
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 131
KS Camper Wyszków
3:2
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 130
KS Metro Family Warszawa
3:1
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 128
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
1:3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 132
MKS Andrychów
3:0
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 130
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:0
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 132
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
0:3
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 128
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
3:1
SMS PZPS Spała II
TV
Round: 1
No 127
METPRIM Volley Radomsko
3:1
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 128
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:1
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 129
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 127
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
0:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 132
KS Błonie
1:3
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 129
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
0:3
Dr OKO Ikar Legnica
16 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 126
Enea KKS Kozienice
3:1
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 123
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
0:3
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 125
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:0
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 123
Karpaty - PANS Krosno
3:2
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 121
POLCANEX Kobyłka
0:3
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 122
KS SPS Volley Ostrołęka
3:0
KS Błonie
TV
Round: 1
No 123
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
0:3
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 125
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
3:1
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
TV
Round: 1
No 126
LKS Czarni Rząśnia
1:3
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 124
KS Metro Family Warszawa
3:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 124
KRISHOME Września
3:1
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 121
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:0
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 126
CUK Anioły Toruń
1:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 124
TS Volley Rybnik
3:1
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 122
Volley Team Żychlin
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 126
KS Hutnik Kraków
3:0
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 125
SMS PZPS Spała II
3:0
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 123
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 122
UKS Sparta Volleyball Kraków
1:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 121
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 122
ZAKSA Strzelce Opolskie
0:3
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 124
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:1
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 121
AT Jastrzębski Węgiel
3:1
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 125
Lotnik Łęczyca
2:3
SPS Konspol Słupca
14 March 2024, Thursday
TV
Round: 1
No 77
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3:1
Trefl Gdańsk II
13 March 2024, Wednesday
TV
Round: 1
No 119
KS Błonie
0:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
10 March 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 113
CUK Anioły Toruń
3:0
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
9 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 108
KS SPS Volley Ostrołęka
0:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 69
Volley Team Żychlin
3:2
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 93
MKS Andrychów
3:0
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 69
ZAKSA Strzelce Opolskie
3:0
KPS Chełmiec Wałbrzych
3 March 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 92
UMKS Kęczanin Kęty
3:0
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
2 March 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 116
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:2
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 115
NECKO Augustów
3:1
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 117
Tyski Klub Siatkarski
1:3
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 118
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 119
WKS Wieluń
3:0
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 118
KS Camper Wyszków
2:3
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 115
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
2:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 118
DOFU Bielawianka-Bester
3:0
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 117
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3:0
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 116
CUK Anioły Toruń
3:0
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 117
KPS Chełmiec Wałbrzych
2:3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 119
MKS Andrychów
3:1
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 115
METPRIM Volley Radomsko
3:1
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 116
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
0:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 116
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
3:1
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 119
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
1:3
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 120
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:0
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 120
POLCANEX Kobyłka
3:1
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 120
Trefl Gdańsk II
1:3
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 118
UMKS Kęczanin Kęty
3:0
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 120
AT Jastrzębski Węgiel
3:0
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 115
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
0:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
26 February 2024, Monday
TV
Round: 1
No 117
KS Metro Family Warszawa
3:0
SMS PZPS Spała II
24 February 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 71
TS Volley Rybnik
2:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 112
SMS PZPS Spała II
1:3
KS Camper Wyszków
18 February 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 112
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:2
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 93
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2:3
Enea Energetyk Poznań
17 February 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 109
KS SPS Volley Ostrołęka
0:3
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 113
KS Metro Family Warszawa
3:2
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 110
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
3:0
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 114
Enea Energetyk Poznań
3:1
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 113
LKS Czarni Rząśnia
2:3
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 112
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
1:3
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 111
Dr OKO Ikar Legnica
3:1
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 110
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 114
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
3:1
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 114
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:0
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 111
TS Volley Rybnik
1:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 109
Volley Team Żychlin
1:3
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 111
KRISHOME Września
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 110
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
1:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 114
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
1:3
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
TV
Round: 1
No 111
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
3:1
KS Błonie
TV
Round: 1
No 112
Lotnik Łęczyca
3:1
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 109
ZAKSA Strzelce Opolskie
3:0
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 113
KS Hutnik Kraków
3:1
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 109
UKS Sparta Volleyball Kraków
3:0
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 110
Karpaty - PANS Krosno
3:1
AT Jastrzębski Węgiel
10 February 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 79
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:2
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 72
CUK Anioły Toruń
3:0
Lotnik Łęczyca
3 February 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 106
WKS Wieluń
3:0
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 105
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
2:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 104
Tyski Klub Siatkarski
3:0
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 103
NECKO Augustów
3:1
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 103
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 105
DOFU Bielawianka-Bester
3:2
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 104
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
3:1
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 105
KS Camper Wyszków
1:3
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 104
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
1:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 106
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2:3
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 108
ZAKSA Strzelce Opolskie
3:0
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 106
KS Błonie
2:3
SMS PZPS Spała II
TV
Round: 1
No 106
MKS Andrychów
3:1
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 107
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:1
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 103
METPRIM Volley Radomsko
1:3
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
TV
Round: 1
No 108
Volley Team Żychlin
3:1
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 104
KS Metro Family Warszawa
3:2
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 105
UMKS Kęczanin Kęty
0:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 107
POLCANEX Kobyłka
1:3
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 107
Trefl Gdańsk II
1:3
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 103
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
2:3
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 107
AT Jastrzębski Węgiel
3:2
TS Volley Rybnik
2 February 2024, Friday
TV
Round: 1
No 108
UKS Sparta Volleyball Kraków
1:3
Karpaty - PANS Krosno
27 January 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 96
Karpaty - PANS Krosno
3:2
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 92
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 62
SMS PZPS Spała II
3:0
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
24 January 2024, Wednesday
TV
Round: 1
No 98
KS SPS Volley Ostrołęka
1:3
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
21 January 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 70
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
0:3
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
20 January 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 102
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:0
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
TV
Round: 1
No 99
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:0
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 99
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
0:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 100
LKS Czarni Rząśnia
1:3
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 97
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
3:1
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 102
SPS Konspol Słupca
3:2
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 100
Enea KKS Kozienice
3:1
KS Błonie
TV
Round: 1
No 97
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:1
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 101
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
3:1
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 102
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
1:3
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 98
TS Volley Rybnik
3:2
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 101
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:0
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 97
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
3:1
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 101
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
1:3
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 102
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
1:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 100
CUK Anioły Toruń
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 99
Lotnik Łęczyca
3:0
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 100
KS Hutnik Kraków
0:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 98
Dr OKO Ikar Legnica
2:3
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 97
Karpaty - PANS Krosno
3:0
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 98
KRISHOME Września
3:0
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 99
SMS PZPS Spała II
3:0
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 101
Enea Energetyk Poznań
3:0
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
17 January 2024, Wednesday
TV
Round: 1
No 91
NECKO Augustów
0:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 94
POLCANEX Kobyłka
1:3
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 92
KS Camper Wyszków
2:3
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 94
Trefl Gdańsk II
0:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 94
AT Jastrzębski Węgiel
0:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 94
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:0
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 96
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 91
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
0:3
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 95
Volley Team Żychlin
3:1
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 96
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
3:0
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 95
UKS Sparta Volleyball Kraków
3:2
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 95
ZAKSA Strzelce Opolskie
0:3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 93
WKS Wieluń
3:0
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 96
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
1:3
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 93
KS Błonie
1:3
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 95
KS SPS Volley Ostrołęka
3:0
SMS PZPS Spała II
TV
Round: 1
No 92
DOFU Bielawianka-Bester
3:1
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
13 January 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 87
LKS Czarni Rząśnia
3:0
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 85
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
0:3
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 90
DOFU Bielawianka-Bester
3:1
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 90
Tyski Klub Siatkarski
2:3
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 87
Enea KKS Kozienice
3:0
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 89
SPS Konspol Słupca
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 90
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
1:3
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 89
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
1:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 88
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:0
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 86
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:2
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 88
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
0:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 86
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
2:3
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 88
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
3:0
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 88
Enea Energetyk Poznań
3:1
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 85
KRISHOME Września
3:0
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 90
KS Metro Family Warszawa
2:3
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 87
CUK Anioły Toruń
3:0
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 85
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
2:3
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 86
Lotnik Łęczyca
0:3
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 86
SMS PZPS Spała II
0:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 85
Dr OKO Ikar Legnica
3:1
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 87
KS Hutnik Kraków
3:0
UKS Sparta Volleyball Kraków
11 January 2024, Thursday
TV
Round: 1
No 46
KS Camper Wyszków
1:3
SMS PZPS Spała II
TV
Round: 1
No 89
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:0
KS Błonie
7 January 2024, Sunday
TV
Round: 1
No 91
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 80
KS Błonie
0:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 82
KS SPS Volley Ostrołęka
3:0
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 91
METPRIM Volley Radomsko
2:3
KPS Chełmiec Wałbrzych
6 January 2024, Saturday
TV
Round: 1
No 80
WKS Wieluń
3:1
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 81
Trefl Gdańsk II
2:3
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 79
KS Camper Wyszków
3:2
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 83
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 81
POLCANEX Kobyłka
3:0
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 83
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
2:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 83
Karpaty - PANS Krosno
0:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 80
MKS Andrychów
3:1
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 84
TS Volley Rybnik
3:1
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 83
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
3:0
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 82
Volley Team Żychlin
3:1
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 84
KRISHOME Września
3:0
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 79
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
0:3
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 80
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3:0
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 79
METPRIM Volley Radomsko
1:3
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 82
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:1
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 84
Dr OKO Ikar Legnica
3:1
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 82
ZAKSA Strzelce Opolskie
0:3
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 84
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
0:3
SMS PZPS Spała II
23 December 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 81
AT Jastrzębski Węgiel
3:0
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
20 December 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 59
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:1
SMS PZPS Spała II
16 December 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 75
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
0:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 78
KS Camper Wyszków
3:1
KS Błonie
TV
Round: 1
No 78
UMKS Kęczanin Kęty
2:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 77
Tyski Klub Siatkarski
3:2
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 73
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:0
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 76
SPS Konspol Słupca
1:3
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 74
Enea KKS Kozienice
3:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 76
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:0
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 73
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
3:2
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 74
LKS Czarni Rząśnia
0:3
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 78
DOFU Bielawianka-Bester
3:2
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 77
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:2
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 75
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
3:2
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 77
KS Metro Family Warszawa
1:3
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 74
KS Hutnik Kraków
3:0
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 75
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
1:3
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 76
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
0:3
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 74
CUK Anioły Toruń
3:1
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 73
Lotnik Łęczyca
0:3
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 73
SMS PZPS Spała II
3:0
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 78
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 75
Enea Energetyk Poznań
3:2
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
13 December 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 67
NECKO Augustów
3:0
KS Błonie
TV
Round: 1
No 68
POLCANEX Kobyłka
2:3
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 68
Trefl Gdańsk II
3:1
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 70
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 68
AT Jastrzębski Węgiel
0:3
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 69
UKS Sparta Volleyball Kraków
2:3
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 70
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
3:1
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 72
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
1:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 67
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
0:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 72
Enea KKS Kozienice
3:1
SMS PZPS Spała II
TV
Round: 1
No 67
METPRIM Volley Radomsko
0:3
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 69
KS SPS Volley Ostrołęka
2:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 68
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:1
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 71
Dr OKO Ikar Legnica
2:3
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 70
Karpaty - PANS Krosno
3:1
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 67
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 71
KRISHOME Września
3:1
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 72
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
3:2
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 71
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
1:3
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
12 December 2023, Tuesday
TV
Round: 1
No 60
Enea Energetyk Poznań
1:3
CUK Anioły Toruń
9 December 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 61
LKS Czarni Rząśnia
3:0
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 64
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
3:0
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 61
Enea KKS Kozienice
3:0
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 62
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
3:2
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 65
KS SPS Volley Ostrołęka
2:3
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 62
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
1:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 66
AT Jastrzębski Węgiel
0:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 64
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
1:3
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 61
CUK Anioły Toruń
3:0
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 63
KRISHOME Września
2:3
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 65
Volley Team Żychlin
3:0
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 66
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
2:3
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 63
TS Volley Rybnik
3:1
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 64
Karpaty - PANS Krosno
3:2
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 65
UKS Sparta Volleyball Kraków
2:3
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 61
KS Hutnik Kraków
3:1
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 66
Trefl Gdańsk II
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 66
POLCANEX Kobyłka
3:2
KS Błonie
TV
Round: 1
No 62
Lotnik Łęczyca
2:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 63
Dr OKO Ikar Legnica
3:2
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
TV
Round: 1
No 65
ZAKSA Strzelce Opolskie
3:0
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 64
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 63
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
1:3
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
7 December 2023, Thursday
TV
Round: 1
No 76
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
3:1
ZAKSA Strzelce Opolskie
3 December 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 58
Dr OKO Ikar Legnica
3:0
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 56
KS Błonie
3:1
KS SPS Volley Ostrołęka
2 December 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 57
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 56
WKS Wieluń
3:0
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 59
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
1:3
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 55
NECKO Augustów
3:0
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 57
KS Camper Wyszków
2:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 59
SPS Konspol Słupca
1:3
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 58
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3:2
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 60
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
1:3
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 57
DOFU Bielawianka-Bester
3:2
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 56
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
1:3
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 55
METPRIM Volley Radomsko
0:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 60
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
0:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 56
MKS Andrychów
3:2
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 57
UMKS Kęczanin Kęty
3:0
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 60
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
3:1
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 58
Tyski Klub Siatkarski
3:1
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 59
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
2:3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 58
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
0:3
KS Metro Family Warszawa
29 November 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 55
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
3:1
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 53
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
KS Błonie
TV
Round: 1
No 81
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:0
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
26 November 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 33
AT Jastrzębski Węgiel
3:0
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
25 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 52
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
2:3
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 49
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
0:3
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 53
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
0:3
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 54
KS SPS Volley Ostrołęka
3:0
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 50
LKS Czarni Rząśnia
3:1
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
TV
Round: 1
No 50
Enea KKS Kozienice
3:0
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 50
SPS Konspol Słupca
0:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 51
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:0
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 53
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 54
ZAKSA Strzelce Opolskie
0:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 51
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
3:1
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 49
Enea Energetyk Poznań
3:1
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 54
UKS Sparta Volleyball Kraków
0:3
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 54
Volley Team Żychlin
1:3
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 51
SMS PZPS Spała II
0:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 52
TS Volley Rybnik
3:1
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 52
KRISHOME Września
0:3
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 49
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
3:1
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 53
Karpaty - PANS Krosno
3:1
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 52
Dr OKO Ikar Legnica
3:2
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 51
Lotnik Łęczyca
3:0
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 50
KS Hutnik Kraków
3:0
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 49
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:1
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
22 November 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 89
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
0:3
WKS Wieluń
18 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 48
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
1:3
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 47
Enea KKS Kozienice
2:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 46
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 48
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:1
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 43
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 43
NECKO Augustów
3:0
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 48
SPS Konspol Słupca
2:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 48
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
0:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 46
DOFU Bielawianka-Bester
2:3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 44
POLCANEX Kobyłka
0:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 45
KS Błonie
3:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 46
UMKS Kęczanin Kęty
3:1
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 45
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
0:3
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 47
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
1:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 45
MKS Andrychów
3:0
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 44
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
0:3
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 43
METPRIM Volley Radomsko
0:3
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 44
Trefl Gdańsk II
3:2
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 45
WKS Wieluń
3:1
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 44
AT Jastrzębski Węgiel
0:3
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 47
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:1
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 47
Tyski Klub Siatkarski
1:3
KS Hutnik Kraków
17 November 2023, Friday
TV
Round: 1
No 43
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
2:3
UKS Sparta Volleyball Kraków
15 November 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 1
KS Błonie
1:3
NECKO Augustów
12 November 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 42
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 20
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
0:3
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 40
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
0:3
WKS Wieluń
11 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 37
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
2:3
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 42
Karpaty - PANS Krosno
3:0
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 39
Enea KKS Kozienice
3:1
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 38
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
0:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 42
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
3:0
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 37
SPS Konspol Słupca
0:3
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 40
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
0:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 39
KS Hutnik Kraków
3:0
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 37
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
3:2
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 40
SMS PZPS Spała II
0:3
KS Błonie
TV
Round: 1
No 42
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
3:0
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 41
TS Volley Rybnik
3:2
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 38
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:2
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 39
CUK Anioły Toruń
3:1
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 41
KRISHOME Września
3:1
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 38
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:2
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 40
Lotnik Łęczyca
3:1
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 37
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
3:1
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 41
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
3:2
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 41
Dr OKO Ikar Legnica
1:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 39
LKS Czarni Rząśnia
3:1
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 38
Enea Energetyk Poznań
3:0
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
8 November 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 33
POLCANEX Kobyłka
3:0
SMS PZPS Spała II
5 November 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 4
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
1:3
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
4 November 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 34
WKS Wieluń
3:0
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 31
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
2:3
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 35
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:1
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 31
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 35
UMKS Kęczanin Kęty
0:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 36
Tyski Klub Siatkarski
3:1
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 31
NECKO Augustów
3:2
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 35
KS Camper Wyszków
3:0
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 35
DOFU Bielawianka-Bester
3:2
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 34
MKS Andrychów
2:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 34
KS Błonie
0:3
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 33
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:0
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 36
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3:2
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 36
KS Metro Family Warszawa
3:0
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 32
Volley Team Żychlin
1:3
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 32
UKS Sparta Volleyball Kraków
3:2
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 31
METPRIM Volley Radomsko
1:3
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 34
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
0:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 33
Trefl Gdańsk II
3:0
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 32
ZAKSA Strzelce Opolskie
1:3
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 36
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
3:0
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 32
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
1:3
KS SPS Volley Ostrołęka
29 October 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 55
Trefl Gdańsk II
3:2
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 8
Dr OKO Ikar Legnica
3:0
LKS Czarni Rząśnia
28 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 25
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:0
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 28
Enea KKS Kozienice
2:3
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 27
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
3:1
KS Błonie
TV
Round: 1
No 25
Tyski Klub Siatkarski
3:0
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 29
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:0
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 26
SPS Konspol Słupca
1:3
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 29
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
3:0
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 28
CUK Anioły Toruń
3:0
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 25
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
1:3
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 29
Lotnik Łęczyca
3:2
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 26
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
3:0
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 25
KS Metro Family Warszawa
3:2
NECKO Augustów
TV
Round: 1
No 26
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:1
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 30
KRISHOME Września
1:3
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 30
TS Volley Rybnik
3:1
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 28
KS Hutnik Kraków
3:2
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 27
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
0:3
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 27
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:1
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 28
LKS Czarni Rząśnia
2:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 30
Dr OKO Ikar Legnica
3:2
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 29
SMS PZPS Spała II
3:1
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 27
Enea Energetyk Poznań
3:0
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 26
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
3:1
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 30
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
3:2
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
25 October 2023, Wednesday
TV
Round: 1
No 20
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:1
SMS PZPS Spała II
TV
Round: 1
No 3
Tyski Klub Siatkarski
2:3
UKS Sparta Volleyball Kraków
TV
Round: 1
No 23
WKS Wieluń
3:0
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
22 October 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 23
KS Błonie
0:3
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
21 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 24
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 19
NECKO Augustów
3:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 24
KS Camper Wyszków
0:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 19
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
2:3
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 21
KS SPS Volley Ostrołęka
1:3
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 22
Trefl Gdańsk II
1:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 20
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
0:3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 21
ZAKSA Strzelce Opolskie
1:3
LKS Czarni Rząśnia
TV
Round: 1
No 24
KPS Chełmiec Wałbrzych
0:3
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 22
AT Jastrzębski Węgiel
1:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 21
UKS Sparta Volleyball Kraków
1:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 20
Karpaty - PANS Krosno
3:0
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 22
POLCANEX Kobyłka
3:0
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 23
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
1:3
SPS Konspol Słupca
TV
Round: 1
No 19
METPRIM Volley Radomsko
0:3
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 21
Volley Team Żychlin
2:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 23
MKS Andrychów
3:0
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 22
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:1
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 19
TS Volley Rybnik
3:2
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 24
UMKS Kęczanin Kęty
3:1
Tyski Klub Siatkarski
15 October 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 13
NECKO Augustów
3:1
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 16
Enea Energetyk Poznań
3:2
Volley Team Żychlin
14 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 15
SPS Konspol Słupca
3:1
Trefl Gdańsk II
TV
Round: 1
No 14
Tyski Klub Siatkarski
1:3
MKS Andrychów
TV
Round: 1
No 18
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
3:2
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 17
KS Hutnik Kraków
3:2
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 16
UKS Sparta Volleyball Kraków
0:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 15
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
3:1
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 13
UMKS Kęczanin Kęty
3:0
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 14
KS Metro Family Warszawa
3:2
KS Błonie
TV
Round: 1
No 15
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
3:1
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 16
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
3:0
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 17
Enea KKS Kozienice
0:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 18
SMS PZPS Spała II
3:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 18
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
3:1
Dr OKO Ikar Legnica
TV
Round: 1
No 17
LKS Czarni Rząśnia
1:3
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
TV
Round: 1
No 16
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
3:0
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 14
KPS Chełmiec Wałbrzych
1:3
WKS Wieluń
TV
Round: 1
No 13
DOFU Bielawianka-Bester
3:0
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 18
Lotnik Łęczyca
3:1
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 17
CUK Anioły Toruń
3:1
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 14
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
2:3
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 13
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 15
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
0:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
8 October 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 10
KS SPS Volley Ostrołęka
0:3
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
TV
Round: 1
No 7
METPRIM Volley Radomsko
0:3
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
7 October 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 9
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
3:0
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
TV
Round: 1
No 10
ZAKSA Strzelce Opolskie
3:1
Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
TV
Round: 1
No 9
MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
3:2
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
TV
Round: 1
No 12
MKS Andrychów
3:1
UMKS Kęczanin Kęty
TV
Round: 1
No 12
WKS Wieluń
3:0
DOFU Bielawianka-Bester
TV
Round: 1
No 11
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
3:0
KPS Chełmiec Wałbrzych
TV
Round: 1
No 7
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
3:0
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 8
TS Volley Rybnik
1:3
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 9
Karpaty - PANS Krosno
1:3
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
TV
Round: 1
No 10
UKS Sparta Volleyball Kraków
3:2
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
TV
Round: 1
No 12
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
1:3
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
TV
Round: 1
No 11
Trefl Gdańsk II
2:3
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
TV
Round: 1
No 9
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
2:3
Enea Energetyk Poznań
TV
Round: 1
No 7
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
3:0
Lotnik Łęczyca
TV
Round: 1
No 12
KS Błonie
1:3
KS Camper Wyszków
TV
Round: 1
No 11
POLCANEX Kobyłka
1:3
KS Metro Family Warszawa
TV
Round: 1
No 8
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
1:3
Enea KKS Kozienice
TV
Round: 1
No 7
NECKO Augustów
3:0
SMS PZPS Spała II
TV
Round: 1
No 11
AT Jastrzębski Węgiel
2:3
Tyski Klub Siatkarski
TV
Round: 1
No 8
KRISHOME Września
0:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 10
Volley Team Żychlin
3:2
SPS Konspol Słupca
3 October 2023, Tuesday
TV
Round: 1
No 2
Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn
3:0
Trefl Gdańsk II
1 October 2023, Sunday
TV
Round: 1
No 3
KS Metro Family Warszawa
3:1
KS SPS Volley Ostrołęka
TV
Round: 1
No 6
SMS PZPS Spała II
0:3
Enea KKS Kozienice
30 September 2023, Saturday
TV
Round: 1
No 4
SPS Konspol Słupca
0:3
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
TV
Round: 1
No 5
UKS Trójka Międzyrzec Podlaski
3:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki II
TV
Round: 1
No 2
KS Camper Wyszków
0:3
POLCANEX Kobyłka
TV
Round: 1
No 1
MKS Andrychów
3:0
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
TV
Round: 1
No 2
UMKS Kęczanin Kęty
3:1
AT Jastrzębski Węgiel
TV
Round: 1
No 4
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
1:3
Karpaty - PANS Krosno
TV
Round: 1
No 5
AVIA Solar Sędziszów Małopolski
3:1
TS Volley Rybnik
TV
Round: 1
No 6
KS Hutnik Kraków
3:0
Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce
TV
Round: 1
No 6
Lotnik Łęczyca
1:3
CUK Anioły Toruń
TV
Round: 1
No 4
MOS Wola Tramwaje Warszawskie
0:3
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
TV
Round: 1
No 5
Enea Energetyk Poznań
2:3
KRISHOME Września
TV
Round: 1
No 2
DOFU Bielawianka-Bester
2:3
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
TV
Round: 1
No 1
WKS Wieluń
3:1
METPRIM Volley Radomsko
TV
Round: 1
No 6
LKS Czarni Rząśnia
3:1
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 1
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
1:3
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 3
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
1:3
Volley Team Żychlin
TV
Round: 1
No 3
KPS Chełmiec Wałbrzych
3:2
ZAKSA Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 5
BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ
3:2
Dr OKO Ikar Legnica